SCHÜCO AWS 75.SI

Hliníkový okenný systém Schüco AWS 75.SI

Hliníkový okenný systém Schüco AWS 75.SI spája vynikajúcu tepelno-izolačnú schopnosť plastových a drevených okien s jedinečnými výhodami hliníka ako materiálu - dlhou životnosťou a odolnosťou, štíhlymi pohľadovými šírkami, ako aj mnohotvárnym dizajnom, pri ktorom možno použiť veľké presvetľujúce rozmery okien. So stavebnou hĺbkou len 75 mm má tento okenný systém mnohoraké použitie a možno ho vynikajúco kombinovať s dverným programom Schüco.

V spojení so skrytými kovaniami Schüco AvanTec a Schüco TipTronic zodpovedá Schüco AWS 75 SI najvyšším požiadavkám aj z hľadiska stvárnenia a komfortu.

Prednosti v skratke

Vynikajúca tepelno-izolačná schopnosť pri stavebnej hĺbke 75 mm: Hodnota koeficientu Uf je od 0,9 do 1,6 W/m²K. Rozšírená izolačná zóna s penovými izolátormi. Optimalizované stredové tesnenie v koextrúzii. Modernizovaný princíp tepelnej izolácie v styku skla s rámom. Rozsiahly sortiment profilov vrátane na dizajn zameraného systému Schüco AWS 75RL.SI. Kompatibilné s dverným programom Schüco ADS. V spojení so skrytým kovaním Schüco AvanTec a Schüco TipTronic zodpovedá Schüco AWS 75.SI najvyšším požiadavkám aj z hľadiska stvárnenia a komfortu.

...

Referencie